لیفت با نخ

می, 2018 بدون نظر پوست, لاغری, لاغری موضعی

لیفت با نخ

 

لیفت با نخ

کلینیک پریما
۰۲۱۲۲۸۱۵۷۴۹

 

 

در طی تحقیقات اخیر وزارت بهداشت امریکا با هدف یافتن یک روش کمتر تهاجمی و جدید برای حل مشکلات زیبایی و جوانسازی سریع لیفت با نخ یک تکنیک انقلابی شناخته شدکه به مبارزه با چروک های پوستی می پردازد و کشیدگی زیبایی را در پوست ایجاد میکند.

لیفت با نخ آخرین تکنیک بازسازی و جوانسازی پوست 

شاید شما لیفت نخ را با هدف جلوگیری از چروک و برطرف کردن چروک خفیف در صورت خود یا در برخی از نواحی بدن انجام دهید ولی لیفت با نخ اثری بیشتر از این ها ایجاد می کند.

PDO چیست؟

PDO نوعی نخ لیفت است که این نخ ها برای بازسازی چهره و ایجاد کشش در پوست طراحی شده است و نتایج بسیار خوبی را در پی دارد  و در واقع لیفت صورت انجام میدهد. اما موضوع این است که این نخ های جادویی از چه چیزی تشکیل شده اند . نخ های لیفت PDO از

پلییدوکسانول تشکیل شده است که یک ماده قابل

جذب است که در طول ۶ تا ۸ ماه قابل جذب است قبل از آن نخ های لیفت به مدت ۲۵ سال برای انجام جراحی های خیلیی ظریف مثل جراحی چشم استفاده میشده است.

نخ لیفت محصولی است که به دلیل مقاومت زیاد و انعطاف پذیری زیاد آن می تواند در نواحی مختلف به کار برده شود و وارد سطح های خیلی ظریف شود بدون اینکه تنشی در بافت ایجاد کند و با ایجاد واکنش های فیزیکی و شیمیای باعث شروع پروسه جوانسازی می شود .

نحوه انجام لیفت با نخ

ابتدا صورت بیمار با کلرهگزین تمیز می شود و لیدوکایین به ناحیه اعمال نخ زده می شود و از یک ساعت قبل می توانید یک آنتی بیوتیک به تجویز پزشک مصرف کنید.

پس از یک ساعت که بیحس کننده بر روی صورت فرد ماند بر اساس ساختار صورت فرد و همچنین نظر پزشک  نواحی قرار گیری نخ طراحی می شود . و نخ ها جاگذاری میشوند .

چه تعداد نخ لیفت برای درمان افتادگی پوست مورد نیاز است؟

بسته به نواحی از بدن بیمار که دچار افتادگی یا چروک شده اند کمترین تعداد نخ به آن ناحیه تجویز می شود  تا هم نتایج مطلوب ایجاد کند و هم از اسکاز جلوگیری شود اما باز هم بسته به نظر پزشک و نوع پوست فرد و میزان آسیب دیدگی پوست تعداد نخ ها در هر فرد متفاوت است.

نکته مهم دیگری که درمورد لیفت با نخ وجود دارد این است که اگر فقط قسمت کوچکی از صورت فرد نیاز به ترمیم داشته باشد کل ناحیه باید تحت درمان لیفت با نخ قرار بگیرد .

بصورت تقریبی و متوسط برای هز فرد ۲۰ عدد نخ استفاده می شود که اگر گردن و نواحی دیگر هم نیاز به ترمیم داشته باشد این تعداد بیشتر خواهد بود.

لیفت با نخ برای چه نواحی انجام میگیرد؟

نواحی از بدن که میتوان با لیفت با نخ تحت دمان قرار گیرند به قرار زیر است:

در اصل تمام قسمت های صورت را می توان بجز پیشانی لیفت با نخ انجام داد و در قسمت هایی از صورت که چربی بیشتر است بهترین بازدهی را دارد .

غیر از آن ناحیه باسن ، شکم ، ران ها و بازو ها نواحی هستند که نتایج قابل توجهی را میتوان در انها با لیفت با نخ ایجاد کرد.

مزایای لیفت با نخ:

یکی از برجسته ترین مزایای لیفت با نخ ایجاد خاصیت کشیدگی در پوست و درخشندگی پوست است و این تغییرات در داخل پوست انجام می شود و در آینده بیشتر قابل مشاهده خواهد بود .

در صورتی که افتادگی بسیار زیادی دارید در کوتاه مدت فقط کیفیت و شادابی پوست شما بالا میرود و برای کشیدگی کامل پوست به زمان بیشتری بین ۳ تا ۴ ماه نیاز دازید.

لیفت با نخ درمانی است که از سن۳۰ تا ۳۵ سال و بسته به نوع پوست فرد یا عادات غدایی وغیره زودتر یا دیرتر می تواند انجام شود.

علاوه بر آن لیفت با نخ:

یک درمان سریع است

در یک روز انجام می شود

تداخلی با انجام کارهای روزانه شما ندارد ، یعنی دوره نقاهت ندارد و مثل کاشت مو و کاشت ابرو یک عمل زیبایی بسیار ساده می باشد.

موارد منع انجام لیفت با نخ:

بارداری و شیر دهی

افراد مبتلا به ناتوانی های شدید

کسانی که دارو های ضد انعقاد خون مصرف میکنند.

و در هر حالت سیستم ایمنی فرد بایستی از نظر سلامت مورد برسی قرار گیرد.

کلینیک پریما
۰۲۱۲۲۸۱۵۷۴۹
برچسب ها