نوامبر, 2017 بدون نظر رژیم لاغری, لاغری با دستگاه, لاغری موضعی, لیپوسونیکس, لیزر لاغری

از بروزترین دستگاه لاغری موضعی دستگاه لاغری لیپوسونیکس هست که با بهره گیری از فناوری امواج اولتراسوند و تابش این امواج به عمق یک سانتی متری از سطح پوست بافت چربی را میسوزاند.

لاغری موضعی هایفو بدن

لیپوسونیکس یک درمان بی خطر است که هفت برابر قوی تر از نسل های پیشین دستگاه های لاغری کویتیشن و …. میباشد
تعداد جلسات درمان با این روش بین یک تا حداکثر سه جلسه میباشد.
لازم به ذکر است که این دستگاه هیچ محدودیت استفاده ندارد و برای تمامی نقاط بدن میتوان برای لاغری استفاده نمود.
لیپوسونیکس دستگاهی لاغری موضعی است که گواهي تـايـيـد سـازمـان FDA را دريـافـت كـرده اسـت. ايـن سيستم به ‌طور تخصصي در جراحي‌هاي زيبايي بــراي كــاهــش چــربــي‌هــاي نـاحيـه كمـري بـه‌كـار مي‌رود.
لیپوسونیکس با امواج صوتی با شدت بالا باعث از بین رفتن بافت چربی زیر پوست میشود و یک روش غیر تهاجمی محسوب میشود.
اين سيستم با وجود از بين بردن و سايش چربي‌ها، بـافـت‌هاي پوستي را آسـيـب نمـي‌رسـانـد. این دستگاه با تمرکز بر بافت چربی باعث شکستگی چربی میشود. چربی شکسته شده توسط لیپوسونیکس از بافت چربي به كـبـد مـنـتـقـل مـي‌كـنـنـد. در آنـجـا، لـيپيدها با روش بـيـوشـيـمـيايي عادي بدن پردازش مي‌شود. بافت آسـيـب ديـده در ناحيه مورد درمان در طول چند هفته، مجددا ترمیم میشود.
لیپوشیپ هم نام دستگاهی است که بر اساس همین مکانیسم کار میکند و برای چربی شکنی کاربرد دارد. میزان اثر پذیری دستگاه های لاغری به عواملی مانند سن جنس نوع چربی میزان فعالیت و رژیم غذایی فرد بستگی دارد.

نتایج و مزایای لیپوسونیکس

لیپوسونیکس یک جایگزین برای کاهش وزن نیست اما به طور متوسط با استفاده از این دستگاه میتوان باعث کاهش ۴ تا ۶ سانتی چربی اطراف پهلوها و شکم ‌شد. این درمان به مدت یک ساعت طول می‌کشد و بیشتر افراد می‌توانند فعالیت‌های روزانه را فورا از سر بگیرند. کبودی در ناحیه کار شده با لیپوسونیکس ممکن است ازدو روز پس از درمان ظاهر شود و پس از ۲ هفته از بین می‌رود. ۸ تا ۱۲ هفته بهترین زمانی است که بیشترین نتایج برای اغلب افراد قابل مشاهده است.درمان بیشتر با لیپوسونیکس ممکن است پس از ۳ ماه برای کاهش چربی مورد نیاز باشد

برچسب ها