دستگاه لاغری موضعی رادیو فراکانسی (RF)

آوریل, 2018 بدون نظر آر اف تراپی, کاهش سایز, لاغری, لاغری با دستگاه, لاغری سریع, لاغری موضعی, لیزر لاغری

دستگاه لاغری موضعی رادیو فراکانسی (RF)

کلینیک پریما

۰۲۱۲۲۸۱۵۷۴۹

دستگاه لاغری موضعی رادیو فراکانسی (RF)

– درمان های RF باعث گرم شدن سلول های چربی در لایه های چربی می شود. این بافت همبند شکسته، عمدتا از آدیپوسیت ها تشکیل شده و انرژی را در چربی ها ذخیره می کند. گرما از RF آديپوسيت را مجبور به آزاد سازی اسیدهای چرب (که به عنوان یک فیلتر برای بدن عمل می کند) و انتقال به سیستم لنفاوی میکند.

هنگامی که اسیدهای چرب از بافت چربی ها آزاد می شوند، آنها کوچک می شوند و بدن لاغرتر می شود.

 

– علاوه بر لاغری بدن، تکنولوژی RF هر دو لایه پوستی و زیر پوستی را گرم می کند. دستگاه Ultra Slim Plus II از فرکانس رادیویی تری پولار استفاده می کند و انرژی یک قطبی و دو قطبی را در یک دستگاه تلفیق می کند. انرژی تری پولار در حین محافظت از لایه سطحی به لایه چندتایی پوست منتقل می شود. این روند

گرمایش در طول درمان، باعث می شود فیبر کلاژن در لایه های پوست منقبض شود. انقباض فیبرها پوست را سفت می کند و ظاهری روشن تر و جوان تر به آن می دهد. در نتیجه افزایش متابولیسم فیبروبلاست ها، فیبرهای جدید کلاژن و الاستین زیر سطح پوست ایجاد می شوند. این تولید باعث اثرات طولانی مدت می شود.

 

– تمایل به سفت شدن پوست در بیشتر مواقع برای پوست صورت می باشد. درمان های RF عمدتا به طور معمول در صورت استفاده می شود تا بافت صورت را سفت کنند. بهترین نتایج معمولا بر روی افراد در اواسط دهه ۳۰ تا ۵۰ دیده می شود.

 

– انرژی RF از روش های انرژی لیزر (نور) متفاوت است زیرا در روش لیزر انرژی نور جذب لایه های بالایی پوست می شود و باعث می شود گرما بدون آسیب، سخت تر به لایه های عمیق تر برسد. در حالی که لیزرها بر کلاژن در پوست فوقانی تأثیر می گذارد، انرژی RF قادر به نفوذ عمیق تر به پوست (زیر عضله) است و بر لایه

های عمیق تر و لایه های زیر جلدی تاثیر می گذارد و باعث ایجاد سفتی و بهبود ساختار بافت زیرین می شود.

 

مزایا:

روشی بدون درد و غیرجراحی برای از بین بردن چربی و سلولیت

لاغری موضعی ناحیه‌هایی مانند ران، باسن، شکم، پشت بدن، بازو، غبغب. کشیدن و سفت کردن پوست و کاهش افتادگی پوست نیز از دیگر مزایای لاغری موضعی با RF به شمار می‌رود.

سریع و موثر

عدم نیاز به بی‌حسی

دوران بهبود بسیار کوتاه

افزایش حرارت مداوم، کنترل شده و عمیق

ایمن برای انواع پوست

ارائه نتایجی با ماندگاری طولانی مدت

 

متقاضی لاغری موضعی با RF:

متقاضیان لاغری موضعی با آر اف باید از اندامی نسبتاً متناسب و سالم برخوردار باشند و انتظاری واقع‌بینانه از درمان داشته باشند. به خاطر داشته باشید که RF روشی برای کاهش وزن نیست. دستگاه آر اف برای بهبود شکل بدن طراحی شده است. لاغری با آر اف به بیمارانی که دستگاه پیس‌میکر (ضربان‌ساز قلب) دارند و از ناراحتی‌های قلبی رنج می‌برند، توصیه نمی‌شود. بانوان باردار نیز باید لاغری با آر اف را تا زمان زایمان به تاخیر بیاندازند. چنانچه به عارضه‌ای مبتلا هستید که احتمال می‌دهید لاغری با RF برایتان خطرناک باشد، حتماً به متخصص اطلاع دهید تا مناسب بودن درمان را بررسی کنند.

 

مراقبت پس از درمان

رعایت کردن یک رژیم غذایی کم کالری و نوشیدن آب فراوان، ترجیحاً ۸ لیوان در روز، پس از لاغری با آر اف بسیار مهم است. نوشیدن آب روند دفع چربی از بدن را تسریع می‌کند، بنابراین آب مولفه مهمی برای رسیدن به نتیجه دلخواه است.

 

دوران بهبود

ناحیه درمان بلافاصله پس از عمل قرمز است. دوران بهبود لاغری با RF سریع است و پس از درمان نیازی به استراحت کردن نیست. بیمار می‌تواند فعالیت‌های روزمره خود را بلافاصله پس از درمان دنبال کند و در محل کار حاضر شود.

 

نتایج

اکثر بیماران پس از دو یا سه جلسه درمان متوجه بهبود چشمگیری در انحناهای اندام می‌شوند. چنانچه دوره درمان طبق توصیه و راهنمایی متخصص کامل شود، نتایج آن ماندگاری ۱۲ تا ۱۸ ماهه خواهد داشت. ماندگاری نتایج به رژیم غذایی، سن و سبک زندگی بستگی دارد. در صورت لزوم می‌توان درمان را سه ماه پس از آخرین جلسه آر اف تکرار کرد تا نتیجه به دست آمده حفظ شود.

 

خطرها و عوارض جانبی

برخی بیماران با قرمزی موقتی مواجه می‌شوند. حرارت دستگاه آر اف به ندرت باعث بروز عوارض می‌شود. اکثر بیماران درمان را به خوبی و بدون هیچ مشکلی تحمل می‌کنند.

پبام پزشک: 

این دستگاه برای سفت کردن شکم بسیار مناسب است مخصوصا زمانی که با کویتیشن کار شود. افرادی که شکم آویزون و شل دارند می توانند از این دستگاه استفاده کنند

 

کلینیک پریما

۰۲۱۲۲۸۱۵۷۴۹

برچسب ها