تناسب اندام

آوریل, 2018 بدون نظر رژیم لاغری, کاهش سایز, لاغری, لاغری با دستگاه, لاغری سریع, لاغری موضعی, لیزر لاغری

تناسب اندام

 

دستگاه لیپو سونیکس:

جدیدترین و قویترین نسل دستگاه‌های لاغری، موضعی با سه مکانیزم متفاوت و کاملا غیر تهاجمی، درمان قطعی و تخصصی چاقی‌های موضعی کل بدن را همراه دارد.

 

کلینیک پریما

۰۲۱۲۲۸۱۵۷۴۹

تناسب اندام

دستگاه شاک ویو:

شاک ویو تراپی روشي نوين براي درمان قطعي سلوليت بدون درد و جراحي
درمان چاقی و چربی های زائد و بهبود علائم سلولیت
اسمارت ويویک وسیله جدید در شاک ویوتراپی است که بر اساس روش درمانی موج شعاعی-صوتی٬ یک متد نوین و جالب را برای درمان سلولیت در بدن ارائه می نماید. اسمارت ويو را می توان در مناطق دارای سلولیت و چربی های زائد و چاقی مانند: شکم٬ باسن٬ ران ها و … مورد استفاده قرار داد. درمان با اسمارت ويو٬ غیرتهاجمی٬ بدون درد٬ بدون خطر و دارای نتایج بسیار موثر و مفید است. بر اساس تحقیقات و پژوهش های به عمل آمده٬ اسمارت ويو نتایج بالینی قابل توجه و رضایت بخشی را داشته است. درمان با اسمارت ويوتدریجی و ملایم و در سطح پوست می باشد و کاهش شدیدی را در میزان سلولیت داشته و افزایش ثبات و استحکام در بافت مورد نظر را نیز نشان داده است. اثر درمانی در این روش٬ طولانی مدت است و حداقل تا ۶ ماه پس از درمان٬ پابرجا خواهد بود. استفاده از اسمارت ويو بسیار ساده و راحت می باشد و به علاوه٬ قابل اعتماد و کارآمد است. اثر درمانی آن نیز فورا ظاهر و پس از چند بار استفاده٬ قابل مشاهده می باشد. نشانه های اولیه بهبود٬ به صورت افزایش ثبات و استحکام پوست و همچنین ایجاد یک نوع صافی مخملی در محل و ناحیه تحت درمان است. رگ زایی جدید در بافت زیرجلدی٬ کلاژینه شدن و شکل گیری پوست قوی تر بافت همبند٬ جریان خون افزایش یافته به بافت همبند و بهبود درناژ لنف و عملکرد غدد لنفاوی از نتایج درمان با اسمارت ويواست. فرآیندهای فیزیولوژیک متعددی در طی عمل و فعالیت #اسمارت_ويو اتفاق می افتد که نتیجه حاصل از موج عمیق مکانیکی ایجاد شده است. از جمله٬ افزایش فعالیت متابولیکی که ادم بافت های چربی را کاهش می دهد٬ بدین گونه که بدن با افزایش سوخت و ساز در اطراف محل تحت درمان٬ به موج شعاعی-صوتی پاسخ می دهد. این امواج شعاعی-صوتی٬ ادم بافت ها که یکی از پدیده های اولیه ناشی از سلولیت است را کم نموده و کاهش ادم نیز باعث کاستن از پف کردگی پوست می گردد. در نتیجه بافت نفوذ پذیرتر شده و مایعات و مواد سمی باقیمانده در سلول های چربی٬ توسط سیستم لنفاوی تخلیه می شوند و با کاهش سموم از طریق کاهش ادم٬ آسیب کمتری نیز به بافت کلاژن وارد و در نتیجه٬ آسیب کمتر و پوست٬ تنگ تر و چسبنده تر میگردد

 

 

یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های موثر بر سلولیت شاک ویو از نوع #اسمارت ويو است که در حال حاضر بهترین شاک ویو مربوط به شرکت زيمر المان است که دارای تمام استانداردهای روز اروپا و امریکاست و گروه تخصصی درماني ما با در اختیار داشتن این دستگاه با اطمینان زیاد از نظر عدم وجود عوارض به ارائه خدمات با استاندارد جهانی به مشتریان ارزشمند خود می کند.از دیدگاه علم پزشکی به تجمع چربیهای غیر طبیعی در زیر پوست سلولیت گفته میشود. این چربیها به صورت گلوله یا برجستگیهای کوچک در زیر پوست تظاهر کرده و اغلب نمای پوست را شبیه پوست پرتقال میکنند. اختلال درخونرسانی، چربی سازی، ضعف بافت همبند، احتقان لنفاتیکی و عدم تعادل هورمونی از علل بروز این عارضه هستند.سلولیت، که در افراد با وزن طبیعی هم دیده میشود بیشتر در خانمها و بخصوص با تجمع در قسمت های ران و باسن تظاهر میابد که بعضا بر اثر قشار آوردن بر نواحی مبتلا دردناک هستند. این عارضه برخلاف چربیهای ناشی از چاقی عمومی بدن، به درمان با رژیم غذائی کم کالری پاسخ نمیدهد .
هرچند روشهای متعددی برای درمان سلولیت وجود دارد، اما اغلب آنها، که از طریق دستگاههای ماساژ و یا برخی کرمهای موضعی توصیه میشوند، اثر چشمگیری در بهبودی ظاهری مبتلایان ندارند

 

، مراحل سلوليت عبارتند از :
?مرحله صفر : سلولیت دیده نمیشود، فقط با چین دادن به پوست لمس میشود.
?مرحله ۱ : سلولیت در حالت عادی دیده نمیشود، فقط با چین دادن به پوست، نمای پوست پرتقالی ظاهر میشود.
?مرحله ۲ : سلولیت در حالت ایستاده دیده میشود ولی در حالت خوابیده قابل رویت نیست.
?مرحله ۳ : سلولیت در حالت ایستاده و خوابیده قابل رویت است.
این عارضه در ۹۰% موارد در خانمها دیده میشود و میتواند زیانهای جسمی و روانی متعددی را در پی داشته باشد، از جمله :
??کاهش اعتماد به نفس. ??ترس از مورد تمسخر قرار گرفتن. ??تاثیرات نامطلوب بر روابط جنسی. ??پرهیز یا کاهش لذت از موقعیتهای خاص. ??اضطراب دائم برای پوشانیدن محل سلولیت. ??زمان و هزینه صرف شده برای درمانهای غیر موثر.

 

 

 

 

دستگاه RF (لاغری):

جهت انجام لیفتینگ و سفت کردن پوست و بافت‌های زیر پوست و موثرترین روش برای درمان چاقی موضعی و سلولیت است.

 

تناسب اندام

 

 

میکرودرن ابریژن :

شامل پاکسازی مقدماتی، تکمیلی، درمانی

درمان جای جوش و لک، رفع جوش‌های سر سیاه و سفید و شفاف سازی

هیدرودرمی، آب رسانی پوست‌های خشک و آسیب دیده

 

تناسب اندام

میکرونیدلینگ: 

میکرونیدلینگ یکی از موثرترین روش های جوانسازی و ترمیم پوست است که امروزه در تمام دنیا استفاده می شود. بی شک می توان گفت که یکی از موثرترین و بهترین روش های که می توانیم در در جوانسازی و ترمیم پوست نام ببریم روش میکرونیدلینگ بوده است .

میکرونیدلینگ در واقع نوعی روش تحریک مکانیکال پوست می باشد. عملکرد این روش به این صورت است که با استفاده از سوزن های بسیار ریز در این روش میلیون ها میکروکانال در پوست به وجود می آید . در روش میکرونیدلینگ با تحریک کلاژن سازی ، ساختار و کارکرد پوست آسیب دیده و تغییر یافته ترمیم می شود.

روش کار در میکرونیدلینگ به این شکل است که سوزن های بسیار ریز و استریل دارای عمق و سرعت تعیین شده توسط پزشک ( این میزان و مقدار بر اساس نوع پوست و چگونگی هدف مشخص می شود ) به صورت همزمان به لایه دوم پوست یا درم وارد می شوند. در این تایم فعال سازی سیستم ایمنی بدن انجام می شود و به همین علت موجب افزایش دادن ضخامت لایه اول پوست (اپیدرم) و یا افزایش انتشار فاکتورهای رشد و تولید رشته های کلاژن و الاستین می شود .

در واقع رشته های کلاژن و الاستین را می توانیم رشته های پروتئینی بدانیم که این رشته ها وظیفه دارند که استحکام و همچنین خاصیت ارتجاعی پوست را حفظ کنند و باید دقت داشته باشیم که در جوانسازی پوست به عنوان عامل مهمی به شمار می روند.

 

تناسب اندام

 

در چه مواردی می توانیم از طریق میکرونیدلینگ استفاده کنیم؟

۱) رفع چین و چروک :
در صورتی که فاکتورهای رشد افزایش پیدا کند و همچنین تعداد زیادتر شود و با بازسازی رشته های کلاژن والاستین و زمانی که در میوفیبریل هاچین های عمیق سفت می شود باعث می شود این عمق ها کم تر و چروک های زیر محو می شود.

۲) درمان اسکار (جای زخم و جراحت) :
زمانی که بافت اسکار تخریب شود یا فرایند طبیعی بهبود زخم تحریک شود ، جایگزینی بین بافت طبیعی و تخریب شده صورت می گیرد .

۳) درمان سوختگی :
زمانی که کلاژن سازی افزایش می یابد به دنبال آن فرآیند بهبود زخم نیز تحریک می شود .

۴) درمان استرچ مارک (ترک های پوستی)
از طریق بهبود تراکم اپیدرم و کلاژن سازی زیادتر ترک هاى پوستى را کم می کند .

۵) درمان ریزش مو :
را با افزایش میزان مواد مغذی و خونرسانی ریشه مو می توان موجب تقویت و تحریک فولیکول های مو شد .

۶) رفع تیرگی و لکه های پوست :
زمانی که بازسازی کراتینوسیت ها(سلول های سطحی پوست) انجام شود این عمل موجب می شود تا عوامل روشن کننده پوست لک ها روشن تر شوند .

 

استفاده از میکرو نیدلینگ چه مزایای در جوان سازی پوست داشته است ؟

• اگر بخواهیم به مهم ترین مزیت میکرونیدلینگ موثرترین روش جوانسازی و ترمیم پوست اشاره کنیم باید بگوییم که در این روش از فرآیندهای ترمیم طبیعی خود بدن جهت درمان عملکرد و ساختار پوست استفاده می گردد.

• بعد از اینکه میکرونیدلینگ انجام شد ، به سرعت ظاهر پوست ترمیم شده است و به راحتی فرد می تواند فعالیت های روزانه خودش را انجام دهد .

شما می توانید پس از اینکه درمان را با میکرونیدلینگ موثرترین روش جوانسازی و ترمیم پوست انجام دادید شاهد بهبودی پوست باشید پس از مدت زمان کمی این تغییرات را خواهید دید .

• بر خلاف بیشتر روشهای درمانی در روش میکرونیدلینگ اپیدرم پوست فقط بازسازی و ترمیم می شود و به هیچ وجه تخریب نخواهد شد .

• انجام میکرونیدلینگ کاملا بدون درد و همچنین زخم می باشد و پس از انجام آن فاقد عوارض جانبی می باشد . فقط زمانی که انجام شود مقداری قرمزی بر روی پوست به جای میگذارد که این قرمزی بعد از چند ساعت بهبود می یابد.

دیگر مزایای میکرونیدلینگ:

• از نظر مقرون به صرفه بودن این روش بهتر و ایده آل تر است .

• زمانی که منافذ پوست بسته می شوند ، در روش میکرونیدلینگ موثرترین روش جوانسازی و ترمیم پوست امکان عفونت بسیار نادر و کم است .

• زمانی که فرآیند کلاژن سازی کامل می شود ، شخص می تواند شاهد نتایج بهتری باشد .

در مورد میکرونیدلینگ موثرترین روش جوانسازی و ترمیم پوست باید نکات مهم و قابل توجه را در نظر بگیرم که می توانیم به اختصار به موارد زیر اشاره کنیم:

• اگر از داروی استفاده میکنید یا هر گونه بیماری و ضایعه پوستی دارید و قصد دارید که استفاده از روش میکرونیدلینگ را پیش بگیرید حتما با پزشک مشورت نمایید .

• باید به این نکته توجه داشته باشید که شما نمی توانید پس از یک جلسه میکرونیدلینگ نتیجه ای مطلوبی از آن را مشاهده کنید زیرا این زمان کافی نمی باشد .

• اگر اخیرا در جهت جوانسازی پوست خود از روش های درمانی دیگری استفاده کرده اید حتما باید این موضوع را با پزشک در میان بگذارید .

• زمانی که میکرونیدلینگ را انجام دادید حتما به توصیه های پزشک گوش کنید .

• برای استفاده از روش میکرونیدلینگ موثرترین روش جوانسازی و ترمیم پوست در صورت مصرف دارو و یا هرگونه بیماری و ضایعه پوستی حتماً به پزشک خود اطلاع دهید.

• باید این نکته را مد نظر داشته باشید که جهت مشاهده نتیجه مطلوب از میکرونیدلینگ یک جلسه درمان کافی نمی باشد.

• در صورتی که اخیرا از روش درمانی دیگری جهت جوانسازی پوست استفاده نموده اید می بایست به پزشک خود اطلاع دهید.

• پس از انجام میکرونیدلینگ کلیه توصیه های پزشک را به دقت رعایت نمایید.

ميكرونيدلينگ در چه افرادى قابل انجام نيست؟

افراد با پوست تيره(درمان جايگزين با آراف فركشنال)

افرادى كه طى شش ماه گذشته جوش فعال داشته اند.(درمان جايگزين آراف فركشنال)

افراد مستعد كلوييد(افراد بد زخم)(روش جايگزين مزوتراپى و ليزر و استفاده از كرمها)

افراد با افتادگى شديد يا خطوط بسيار عميق(روش جايگزين آراف فركشنال،هايفو تراپى ،جراحى)

 

مهمترین استفاده ميكرونيدلينگ:

‎ درمان اسکار، آکنه و آبله مرغان: ‎جوشگاه های زخم و اسکارها نباید زیاد عمیق باشد و معمولا” بر حسب نوع اسکار و محل و عمق آن به چندین جلسه درمان هفتگی نیاز دارد .در ترمیم جوشگاه های سوختگی نیز از این روش می توان استفاده کرد.
‎کوچک کردن منافذ پوست: ‎باز شدن منافذ پوست یکی از مشکلات عمده در خانم ها و آقایان می باشد.یکی از راههای درمان این مشکل استفاده از میکرودرم ابریشن است.بعد از چند جلسه درمان بعلت بافت سازی و محکم تر شدن پوست منافذ پوستی نیز کوچک تر می شود.
‎ تمیز کردن جوش هاي سر سیاه: ‎برای از بین بردن جوشهای سر سیاه که بسیار شایع می باشد نیز می توان از میکرودرم ابریشن استفاده کرد.کاهش جوشهای سر سیاه پوست به کم شدن ضایعات جوشهای غرور جوانی نیز کمک خواهد کرد.
#كلينيك_پريما
#لاغری #دستگاههای_موضعی_لاغری #دکتر_تغذیه #رژیم_درمانی#رژیم_دیابت #رژیم_درمانی #رژیم #رژیم_لاغری #پشتی_بزرگ #لاغری #شکم #لاغری_شکم #کاهش_وزن #تناسب_اندام #چاقی #سلولیت #ورزش #چربی_سوزی #رژیم_درمانی #لیفتینگ_صورت#فیلر #ژل#واژن #لیفتینگ_صورت#فیلر #لیزر #گونه #ژل_لب #فیلر_لب #فیلر_خط_خنده #زیبایی#زنان #جوانسازی_پوست #لاغری#درماپن

 

میکرودرم: 

 

میکرودرم چیست؟
میکرودرم ابریژن برای بار اول در سال ۱۹۸۵ در کشور ایتالیا انجام شد و بعدها در بیشتر کشورهای اروپایی به عنوان روش بدون عارضه جوان سازی استفاده شد.

میکرودرم روشی است که در آن با استفاده از دستگاهی خاص، نوعی کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید آلومینیوم با فشار تنظیم شده ای با سطح پوست در تماس قرار می گیرد و تراش بسیار سطحی در لایه های فوقانی شاخی پوست ایجاد می کند. در ضمن یک مکش نیز روی پوست انجام می شود که باعث جمع شدن کریستال ها از سطح پوست و همچنین بهتر شدن جریان خون به منطقه و فعال شدن سلول های فیبروبلاست و در نتیجه موجب ترمیم و طراوت پوست می شود.

 

میکرودرم چگونه انجام می شود؟

 

برای انجام در ابتدا پوست تمیز و آرایش و چربی کاملا پاک می شود و سپس به مدت لازم بر حسب نوع پوست و ضایعه آن که از سوی پزشک تعیین می شود، سایش در جهات گوناگون و روی قسمت های متعدد انجام می شود. زمان لازم حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه در صورت و ۲۰ دقیقه در گردن به طول است. پس از اتمام درمان، صورت پاک و سپس با آب ولرم شسته می شود. یک کرم قابض (مثل اکسیددوزنگ یا کالامین) به محل مالیده می شود.

موارد استفاده و فواید میکرودرم چیست؟

۱- از بین بردن لک های پیری
۲- از بین بردن و تمیز کردن جوشهای سر سیاه
۳-شاداب وسر حال شدن پوست صورت
۴- ضخیم و سفت تر شدن پوست و بدلیل کلاژن سازی ا
۵- روشن تر شدن پوست
۶- میکرودرم موجب نفوذ عمیق تر وتاثیر بهتر داروها شده واثر داروها را تا ۱۰برابر افزایش میدهد
۷- درمان چروکهای ظریف پوستی و کمک به از بین بردن اسکارهای سطحی مثلاً اسکار آکنه
۸- افزایش تاثیر داروهای موضعی و کمک موثر در درمان لک های پوستی و تفاوت رنگ در سطح پوست مثل ویتیلیگو
۹- کمک به درمان جوشهای زیر پوستی
۱۰-در پوست های چرب چربی صورت را کنترل میکند ودر پوستهای خشک موجب تحریک فعالیت غددمیشود وبه نرمتر شدن و لطافت پوستکمک میکند
همچنین بخوانید : همه چیز برای داشتن ناخن هایی سالم و محکم

موارد ممنوع برای استفاده از میکرودرم کدامند؟

افرادی که تبخال و یا زگیل در صورت خود دارند
افرادی که در حین رادیوتراپی گردن هستند
بیمارانی که در حین درمان با ایزوترتینوئین خوراکی
افرادی که جراحی صورت در ۲ ماه اخیر انجام داده باشند
همچنین میکرودرم برای کسانیکه طی ۱۲ ماه اخیر اکوتان مصرف کرده اندیا بیماری پسوریازیس دارند مناسب نیست.

مراقبت های بعداز میکرودرم

فواصل مناسب و تعداد تکرار میکرودرم چقدر است؟
به طور کلی فاصله جلسات از ۱ تا ۴ هفته بنا به تشخیص پزشک و براساس نوع مشکل مراجعه کننده و تعداد جلسات از ۴ تا ۶ جلسه برای جوانسازی تا ۱۰-۱۲ جلسه برای رفع لک و روشن شدن پوست می باشد.

توصیه های قبل و بعد از میکرودرم
بیماران باید از دو روز قبل از درمان تا ۷۲ ساعت پس از آن از مصرف داروهای لایه بردار و ضد لک خودداری نمایند و پس از میکرودرم ابرژن از ضدآفتاب با دقت بیشتری و با فاصله هر ۳ ساعت استفاده نمایند . استفاده از آب داغ تا ۲۴ ساعت بعد از درمان ممنوع است . اقداماتی همچون دکلوره نمودن ، استفاده از بند ، موم و … بعد از ۳-۴ روز از میکرودرم مجاز است . آقایان موظفند ۳-۴ ساعت قبل از میکرودرم اصلاح نمایند و در صورت تمایل بعد از ۱۲ ساعت از میکرودرم اصلاح صورت بلامانع است .

مزایای میکرودرم ابریشن چیست؟

اصلی ترین ن مزیت میکرودرم این است که این روش کاملا بدون عارضه می باشد.
میکرودرم با فواصل زمانی کوتاه قابل انجام است.در پوست های با رنگ مختلف و حتی بسیار تیره نیز می توان از این روش درمانی استفاده کرد.
این روش بدون درد می باشد ونیازی به استفاده از بیهوشی یا بیحس کننده های موضعی نیست.

 

 ميکرودرم ابريژن براي بهبود چه مشکلاتي استفاده مي شود؟

۱- رفع جاي جوش: فرورفتگي هاي ناشي از جوش ها و جاي آکنه، با ميکرودرم قابل رفع است. طي جلسات لازم، پوست صاف و کشيده مي شود.
۲- جوان سازي پوست: از اين روش در درمان چروک هاي سطحي و کم عمق پوست مي توان استفاده کرد. چندين جلسه درمان در اين مورد بکار مي رود. فواصل درمان را بر حسب وضعيت بيمار مي توان تغيير داد.
چروک هاي خيلي عميق با اين روش درمان نميشوند، ولي قوام کلي پوست پس از چند جلسه درمان بهتر خواهد شد و پوست شفاف تر و محکم تر مي شود.
۳- لک هاي پيري يا کبدي: لک هاي پيري مربوط به نور آفتاب بوده و يا در سنين بالا در پوست هاي روشن ديده مي شوند. اين لک ها با ميکرودرم ابريشن قابل درمان مي باشند.
۴- لک هاي حاملگي: مهم ترين اثر ميکرودرم ابريژن، کمرنگ يا محو کردن لک هاي حاملگي يا ملاسما است، مخصوصا اگر همزمان با آن از داروهاي لک بر (تحت نظر پزشک) استفاده شود.
۵- جاي جوش (اسکار) آبله مرغان: اسکارها نبايد زياد عميق باشند و معمولا بر حسب نوع اسکار و محل و عمق آن، به چندين جلسه درمان هفتگي نياز دارد.
۶- کوچک کردن منافذ پوستي: منافذ باز پوست يکي از مشکلات عمده در خانم ها مي باشد. يکي از راه هاي درمان اين مشکل استفاده از ميکرودرم ابريشن است.
بعد از چند جلسه درمان به علت بافت سازي و محکم تر شدن پوست، منافذ پوستي نيز کوچک تر مي شوند.
۷- برطرف کردن تاتو يا خالکوبي: تاتو و خالکوبي هاي سطحي پوست را مي توان با اين روش درمان کرد.
۸- تميز کردن پوست و از بين بردن جوش هاي سرسياه: براي از بين بردن جوش هاي سر سياه که بسيار شايع مي باشند نيز مي توان از ميکرودرم ابريژن استفاده کرد. کاهش جوش هاي سر سياه پوست به کم شدن ضايعات جوش‌هاي غرور جواني نيز کمک خواهد کرد.
۹- درمان ترک هاي پوستي: در درمان ترک هاي پوستي در زمان حاملگي يا چاقي و بلوغ نيز مي توان از اين روش استفاده نمود که البته خيلي خوب به درمان پاسخ نمي دهد.
۱۰- چروک گردن: براي درمان چروک هاي ناحيه گردن و ضايعات اين ناحيه نيز مي توان از ميکرودرم استفاده کرد.
بعد از انجام ميکرودرم ابريژن، تا حدامکان زير نور آفتاب قرار نگيريد و در صورت نياز از کرم ضدآفتاب به ميزان کافي استفاده کنيد

 

هیدرودرم:

دستگاه هیدرودرمی یا دستگاه دیزینک-گالوانیک یکی از بهترین و کاربردی ترین اختراعات بشری در قسمت مربوط به جوانسازی و آبرسانی به پوست است.
این دستگاه با استفاده از جریان الکتریسیته بی ضرر و کنترل شده برای بدن کار میکند. به این صورت که یک پروپ در دست راست بیمار قرار دارد و پروپ دوم روی صورت بیمار حرکت میکند.
در حالت دیزنیک جریان الکتریسیته از دست بیمار وارد بدن میشود و از صورت بیمار خارج میشود. این جریان اصلا توسط بیمار حس نمیشود. فرض کنید جریان ۲ یا ۳ باطری به بدن افراد وصل شده باشد در این میان افرادی که در دهانشان دندان پر کرده دارند احساس مزه مواد آهنی در دهان دارند که این نشان دهنده عبور جریان الکتریکی خفیف در بدن است.
در حالت دیزنیک مواد غیر ضروری و سموم از سطح پوست خارج میشود و نوعی پاک سازی عمقی و الکترونیکی سطح پوست انجام میشود. در این حالت مواد قطبی متناسب با جریان عبوری بسمت پروپ سطح پوست صورت جذب میشوند و به این روش از پوست خارج میشوند.
در حالت گالوانیک جریان عبوری از سطح پوست صورت وارد بدن میشود و از دست راست خارج میشود. در این حالت میتوانیم مواد تقویتی مورد نیاز عمق پوست را به صورت مالیدنی در سطح پوست قرار داده به وسیله این دستگاه و با استفاده از جریان بار الکتریکی این مواد را تا عمق پوست هدایت کنیم.
این مواد شامل آب، ویتامین ها، پروتئین های کلازن و الاسیتن میباشد که در مورد جوانسازی عمقی و آبرسانی عمقی پوست این روش فوق العاده موثر و کاربردی است.
استفاده کنندگان از این روش دقیقا طی چند روز پس از انجام کار با این دستگاه متوجه اثرات شگرف و حیرت انگیز آن میشوند.
توصیه موکد میشود که بین جلسات دیزنیک و جلسات گالوانیک حداقل ۴۸ ساعت فاصله داشته باشیم. زیرا طی این زمان مواد هنوز در حالت حرکت به سطح پوست و خروج از سطح پوست هستند و در صورتی که این فاصله زمانی رعایت نشود اختلال دفع سموم و جذب مواد مغذی پیش می آید. توصیه میشود نسبت به وضعیت خشکی و کم آب بودن پوست این کار هر هفته یک بار به مدت ۱۰ جلسه انجام بشود. یعنی یک جلسه دیزنیک جهت خروج و پاکسازی پوست انجام بشود و سپس ۴ الی ۶ جلسه گالوانیک جهت تقویت عمقی و افزایش مواد مغذی و ابرسانی پوست به فاصله هفتگی انجام بشود.

 

 

لیزر موهای زائد:

به طوری که در طول ۵ تا ۷ جلسه ماهی یکبار، تمام موهای زائد صورت و بدن از بین می‌رود.

 

تناسب اندام

کوبوکسی تراپی:

افزایش فشاربافتی ناشی از حضور C02 باعث یک سلسله فعالیتها به شکل آبشاری شده که نتیجه آنها تجزیه چربی خواهد بود. درسایر موارد نیز افزایش جریان خون وتشکیل مویرگ های جدید منجر به تولید سلول ها وتارهای کلاژن والاستین وجوانسازی در محل تزریق خواهد شد.

 

مزايا و موارد استفاده كربوكسي تراپي
۱-درمان بعضی از بیماریهای عرقی با کربوکسی تراپی امکان پذیر است که باید با پزشک مشورت کنید
۲-رفع سلولیت و چاقی های نواحی ران و پهلو و شکم از طریق شکستن سلولهای چربی.
۳-بدون عارضه و سرپایی.
۴-درمان محل آکنه و چین چروک های صورت.
۵-درمان اگزمای عود کننده پلاک پسوریازیسو
۶-رفع تیرگی و پف دور چشم.
۷-کسانی که لیپوساکشن انجام داده اند می توانند با کربوکسی پوست خود را محکم تر كنيد
۸-درمان چروک های پشت دست.
۹-بهبود اگزما د ر طی چند جلسه.
۱۰-کاهش اسپاسم های ماهیچه ای.
۱۱-کاهش دردهای رماتیسمی.
۱۲-از بین بردن آثار چاقی و لاغری و یا خط هایی که بعد از زایمان و بارداری در خانم ها انجام می شود.
۱۳-اسکارهای ناشی از سوختگی،آکنه و جراحی.
۱۴-پسوریازیس.
۱۵-پدیده رینود.
۱۶-زخم های عروقی.
۱۷-بیماری های ایسمکمیک اندام تحتانی.
۱۸-جوانسازی پشت دست،دکلته و گردن.
۱۹-شل شدگی و افتادگی پوست.
۲۰-بیماری های erectilie به دلیل مسائل عروقی ریز.
۲۱-برطرف کردن خطوط ریز دور دهان خط خنده.
۲۲-کاهش درد و اسپاسم عضله در پزشکی ورزشی.
انجام این عمل زیبایی بین ۱۰تا ۱۵ دقیقه زمان می برد، البته بسته به نوع و مکان انجام عمل زیبایی دارد و حتی برخی نواحی تنها سه دقیقه طول می کشد. تزریق نیازی به بیهوشی ندارد. سوزن آمپول بسیار نازک است و درد و خون ریزی ندارد. نیازی به مراقبت بعد از تزریق نیست و شما می توانید بلافاصله کارهای روزانه خود را انجام دهید.
برای تاثیر بهتر تزریق، باید حدود ۶تا ۱۰جلسه تزریق ادامه یابد تا بتوانید تاثیر آن را ببینید، اگر به بیماری دچار نباشید، می‌‌توانید از این شیوه در درمان استفاده کنید و تاثیر آن را در پوست خود ببینید. در این شیوه تحریک کلاژن‌سازی عروق جدید و افزایش خون‌رسانی صورت می‌‌گیرد و بین ۶ماه تا ۲سال ماندگاری دارد.

کربوکسی تراپی جهت رفع خط خنده ۷ الی ۱۰ جلسه :

کلینیک پریما

۰۲۱۲۲۸۱۵۷۴۹

برچسب ها