انواع ماساژ

آوریل, 2018 بدون نظر ماساژ, ماساژ درمانی, ماساژ ریلکسیشن

انواع ماساژ

 

ماساژ سنتی تایلندی – Traditional thai massage

 

یکی از انواع ماساژ ترکیبی از حرکات ریتمیک پر فشار به همراه کشش‌های حساب شده که بدون استفاده از روغن‌ از روی لباس و بر روی تشکی روی زمین اجرا شده و اجازه می‌دهد تا جریان انرژی در بدن آزادانه‌تر حرکت کند. از فوائد این ماساژ کهن می‌توان به افزایش انعطاف‌پذیری، رهایی از کشیدگی مفاصل و ماهیچه‌ها، افزایش جریان خون و کاهش سطح مواد مسموم در عضلات و نهایتا دستیابی به تعادل در سیستم انرژی بدن اشاره نمود.

 

انواع ماساژ

 

ماساژ آروماتراپی –  Aromatherapy massage

آرامش بخش، نیروزا، از بین برنده درد، کاهنده مواد مسموم انباشته شده در بدن، بازسازی کننده سلول‌های مرده پوست، آزاد کننده گرفتگی عضلات، درمان موثر بیخوابی، همه این واژه‌ها خصوصیات روغن‌هایی است که در آروماتراپی  استفاده می‌شود. از ماساژهای آروماتراپی همه لذت می‌برند چه آنهایی که برای اولین بار ماساژ می‌گیرند و چه کسانی که ماساژ به یک عادت دلپذیر در زندگیشان تبدیل شده است

 

انواع ماساژ

 

ماساژسنگ داغ – hot stone massage

برخی بر این باورند که سنگ‌هایی که در ماساژ  هات  استون  استفاده می‌شود انرژی نهفته در اعماق زمین و در پس آن جریان آب رودخانه‌‌ها را درون خود ذخیره کرده‌اند.زمانی که حرکت سنگ‌های صیقلی و معطر شده با روغن‌های طبیعی و خوشبو را که از پیش تا دمای مطبوعی گرم شده‌اند بر روی بدنتان احساس می‌کنید، شما هم به این باور اعتقاد پیدا خواهید کرد.نفوذ گرما به درون عضلات و تکنیک‌های این ماساژ، استرس و درد را بیرون ریخته و موجی از آرامش را در بدن شما جاری میکند و همچنین در انتهای ماساژ با قرار دادن سنگ‌های قیمتی بر چاکراه‌های بدن آنها را به تعادل میرساند

 

انواع ماساژ

 

ماساژ پا – foot massage

در فوت ماساژ، با استفاده از روغن‌های گیاهی، از کف پا تا بالای زانو را ماساژ داده و با اعمال فشارهای موضغی توسط انگشتان شصت، کف دست و چوب استیک بر روی نواحی مشخصی از کف پا، موجی از آرامش عمیق را بر سر تا سر بدن می‌فرستید. شما می‌توانید به تنهایی و یا در کنار سایر انواع ماساژها، از تجربه آرامش بخش ماساژ  پا و فوائد بسیار آن لذت ببرید.

 

انواع ماساژ

 

ماساژ سر و صورت – head & face massage

در این ماساژ با استفاده از روغن‌های گیاهی و حرکات موزون انگشتان بر روی مناطق حساس سر، شانه‌ها، فاصله بین کتف‌ها، گردن، گوش‌ها و عضلات صورت و اعمال فشارهای متفاوت بر آن نواحی آرامش را برای شما به ارمغان می‌آورد. این ماساژ دارای خواص متعددی است که میتوان به از بین بردن خستگی چشم،رفع بی‌خوابی، بهبود سر دردها و میگرن، آزاد کردن عضلات ناحیه سر و گردن ،تقویت ماهیچه‎‌های صورت‌، پاکسازی سینوس‌ها، کاهش استرس و بسیاری دیگر اشاره کرد.

 

انواع ماساژ

 

ماساژ ورزشی – sport massage

ماساژی تخصصی که بر روی عضلات بدن به خصوص ستون فقرات، گردن، شانه‌ها و پاها که در طول مدت تمرینات ورزشی دچار گرفتگی، اسنرس و کشش شده‌اند، تاثیر سریعی می‌گذارد. این ماساژ، برنامه‌های تمرینی و آماده سازی ورزشکاران را غنی‌تر نموده و آمادگی آنها را برای فعالیت‌های بعدی افزیاش خواهد داد.

 

انواع ماساژ

 

ماساژ پشت، گردن و شانه- back,neck& shoulder massage

پس از ساعت‌ها نشستن پشت میز و انجام کارهای یکنواخت اداری و حتی مسافرت‌های طولانی،دچار خستگی‌ها و تنش‌هایی می‌شوید که مستقیما بر روی توان جسمی و بازدهی کاری شما تاثیرات منفی خود را نشان میدهد. در ماساژ پشت گردن و شانه‌ها ماسور با اعمال حرکات همزمان کششی و فشاری، بخصوص در ش‌انه‌ها، پشت گردن و سر نسبت به رفع گره‌ها و گرفتگی‌های عضلانی اقدام می‍‌نماید.

 

انواع ماساژ

 

ماساژصورت و اسکراب- face massage & scrub

در این خدمات متناسب با نیاز و نوع پوست صورت شما، ترکیبات مختلفی از مواد لایه بردار، آبرسان و تغذیه کننده پوست و همچنین کرم‌ها، اسکراب‌ها، ماسک‌ها و تونیک‌های طبیعی که همگی از برندهای معتبر تهیه شده اند استفاده می‌شوند. ما معجزه نمیکنیم ولی به شما کمک می‌کنیم تا صورتی لطیف و درخشان ، جوان داشته باشید.

 

انواع ماساژ

ماساژ سوئدی- swedish massage

بهترین پیشنهاد برای آنهایی است که تا به حال ماساژ نگرفته‌اند و یا زمان زیادی از آخرین ماساژ آنها می‌گذرد. در این ماساژ حرکات سیال دست ماسور تا گرفتگی‌ها و دردهای عضلانی رفع شده، اعصاب آرام شود و سطح انرژی افزایش یابد. در این ماساژ نسبت به ماساژ آزوماتراپی  شدت . فشار بیشتری بر عمق عضلات وارد می‌شود

 

انواع ماساژ

برای انواع ماساژ کلینیکال 
۰۲۱۲۲۸۱۵۷۴۹
تماس بگیرید

کلینیک پریما