کاشت ریش و سبیل طبیعی

می, 2018 بدون نظر کاشت مو و ابرو

کاشت ریش و سبیل طبیعی

 

کلینیک پریما
۰۲۱۲۲۸۱۵۷۴۹

کاشت ریش و سبیل طبیعی

 

ریش و سبیل پرپشت نماد‌های مردانگی هستند. آیا شما هم از ظاهر، نوع یا میزان پرپشتی ریشتان ناراضی هستید؟ نگران نباشید، چون ما برای رفع این مشکل روش‌های مختلفی مثل استخراج واحد فولیکولی، انتقال فولیکول، درمان با پلاسمای غنی از پلاکت و غیره، را داریم که

می‌توانید با آن‌ها دقیقاً همان ریشی که می‌خواهید را بدست بیاورید. ما در کلینیک فوق تخصصی زیبایی پریما برای نحوه عمل کاشت ریش از استخراج واحد فولیکولی استفاده می‌کنیم که جدیدترین فن‌آوری در زمینه کاشت مو بوده و برای کاشت ریش و سبیل بسیار مؤثر است.

کاندیدای مناسب برای کاشت ریش

علاوه بر آقایانی که کلاً ریش ندارند، کسانی که در ناحیه ریش یا سبیل خود مناطق کم مو یا بی‌مویی دارند نیز کاندیداهای خوبی برای این روش هستند. افرادی که روی صورتشان اسکارهای ناشی از سوختگی، بریدگی یا آکنه دارند نیز می‌توانند از کاشت ریش طبیعی استفاده

کنند. با کمک روش کاشت ریش به خوبی می‌توان مشکلات کم‌مویی این نواحی را پنهان کرد.

از روش کاشت ریش، همچنین می‌توان برای افرادی که می‌خواهند چانه‌ای پرمو داشته یا خط ریشی پرپشت و بلند داشته باشند، اما موهای صورتشان کم‌پشت یا پراکنده است نیز استفاده کرد. در عین حال، این روش برای افرادی که می‌خواهند الگوی ریش یا سبیلشان را اصلاح

کنند نیز مؤثر است. همچنین، کاشت ریش طبیعی برای پرجلوه یا کم جلوه کردن بعضی از اجزاء صورت نیز مناسب است.

 

کاشت ریش چیست؟

متخصصان ما، در کلینیک فوق تخصصی پریما، با درخواست‌های زیادی از سوی آقایان برای داشتن ریشی با ظاهری طبیعی و سالم مواجه‌اند. آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا ریش و سبیل شما جلوه‌ای متقارن بر روی چهره شما ایجاد کند که باعث بالا رفتن اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس شما در میان دوستان و خانواده خواهد شد.

برخی از آقایان از ریش خود راضی‌ هستند؛ در عین حال مردانی دیگری هستند که از ریش خود، به خاطر پرپشت، خوش‌ترکیب یا زیبا نبودن آن ناراضی هستند. این مشکلات می‌توانند ناشی از برخی عارضه‌های پزشکی، مشکل ژنتیکی، جراحی، اسکارها یا سوختگی‌ها باشند.

دلیل کم‌مویی ریش هر چه که باشد، ما آن را با استفاده از تکنیکی ترمیم می‌کنیم که جراح را قادر می‌سازد ریش را با ظاهری طبیعی به فرم دلخواه اصلاح کند.

 

تکنیک استخراج واحد فولیکولی (FUE) برای کاشت ریش 

روش استخراج واحد فولیکولی مستلزم انجام یک عمل جراحی کم تهاجمی جهت ترمیم موهای نواحی کم‌پشت است. انجام این روش، بسته به مقدار موهایی که باید کاشته شود، بین ۳ تا ۹ ساعت طول می‌کشد. در طول عمل کاشت ریش، جراح از بخشی از ریش یا پشت سر برای پیوند، مو برمی‌دارد. در مورد افراد طاس، با استفاده از موهای بدن هم می‌تواند ریش پرپشت و زیبایی را ایجاد کرد. به علاوه، بعد از کاشت ریش، موهای کاشته شده مانند موهای اطراف خود به‌طورطبیعی رشد کرده و می‌توان به طور عادی آن‌ها را کوتاه کرده یا تراشید.

مزایا

تعدادی از مزایای کاشت ریش و سبیل عبارتند از:

۱- این تکنیک، یک عمل سرپایی است.

۲- با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود.

۳- کم تهاجمی است.

۴- روشی مقرون به صرفه است.

۵- در طول عمل بیمار دردی احساس نمی‌کند.

نتایج

نتیجه تکنیک استخراج واحد فولیکولی دائمی بوده و ظاهری طبیعی دارد. به علاوه، نتیجه درمان درست پس از پایان درمان قابل مشاهده است.

بعد از جراحی 

بعد از جراحی کاشت ریش نیاز چندانی به استراحت نیست، برای همین شما می‌توانید فوراً فعالیت‌های روزمره خود را از سر بگیرید، البته بهترین قسمت انجام جراحی کاشت ریش در کلینیک ما این است که نتیجه درمان فوراً قابل مشاهده است. به علاوه، بعد از عمل باید از ناحیه درمان شده کاملاً مراقبت کنید، از جمله اینکه برای جلوگیری از عفونت باید دقت کنید ناحیه درمان شده عرق نکرده یا عرق بدن به آن نرسد.

خطرات و عوارض احتمالی

برخلاف بسیاری دیگر از انواع جراحی، روش کاشت ریش و سبیل به روش استخراج واحد فولیکولی با هیچ‌گونه ریسک عمده‌ای همراه نیست، البته برخی ریسک‌های جزئی وجود دارد که تیم درمانی ما، شما را در مورد آن‌ها راهنمایی می‌کنند. اطلاعات مربوط به باید و نبایدهای قبل و بعد از عمل برای استفاده کامل از مزایای کاشت ریشبه شما داده خواهد شد. به علاوه کلینیک ما، راهنمای جامعی در اختیارتان قرار می‌دهد که می‌توانید آن را با خود به خانه برده و بعد از مطالعه آن با آگاهی تصمیم بگیرید.

سؤالات رایج 

  • آیا این عمل دردناک است؟

این روش و تقبل هزینه کاشت ریش با ناراحتی بسیار کمی همراه است زیرا جراح با استفاده از بی‌حسی موضعی جراحی را بدون درد انجام می‌دهد.

  • آیا کاری هست که بتوان برای کاهش احتمال ایجاد اسکار انجام داد؟

متأسفانه، پیش از عمل کار چندانی نمی‌توان برای جلوگیری از ایجاد اسکار انجام داد. به حداقل رسیدن اسکار تنها زمانی امکان‌پذیر است که تکنیک‌های مناسب استفاده شود، کاری که ما در کلینیک فوق تخصصی زیبایی پریما قطعاً آن را انجام می‌دهیم.

همچنین، با این روش روی پوست گونه‌ها، چانه و ناحیه شقیقه هم، مو بدون برآمدگی قابل توجهی رشد می‌کند. در این روش، اسکار تنها در ناحیه اهداکننده ایجاد می‌شود، که معمولاً در پشت سر قرار دارد. این اسکار به شکل یک خط نازک افقی در پست سر بوده و معمولاً قابل تشخیص نیست.

  • چند وقت بعد از کاشت ریش می‌توان آن را تراشید؟

معمولاً، تراشیدن ریش باید به ده روز تا دو هفته بعد از جراحی موکول شود. البته، این مدت برای بیماران مختلف متفاوت بوده و تعیین مقدار دقیق آن به عهده جراح است. برخی بیماران می‌توانند با کمی دقت، بعد از یک هفته ریششان را بتراشند. البته، این موهای کاشته شده در طول ۱۰ روز اول به حالت ته ریش باقی می‌مانند.

  • فرایند بهبودی از عمل کاشت ریش چگونه است؟

معمولاً بعد از عمل دلمه‌های کوچکی از خون در ناحیه درمان شده مشاهده می‌شود. البته این دلمه‌ها خیلی زود خشک می‌شوند، که این نشانه شروع بهبودی است. این فرایند یک هفته طول می‌کشد، و بعد از اینکه دلمه‌های خشک شده از بین رفتند، یک یا دو هفته هم ریش کاشته شده به حالت ته ریش باقی می‌ماند. بعداً، طی یک فرایند طبیعی به نام ریزش ناشی از شوک، موهای کاشته شده می‌ریزند. اما، جای نگرانی نیست چون آن‌ها دوباره رشد می‌کنند. البته، تمامی موهای کاشته شده نمی‌ریزند، بلکه معمولاً حدود ۷۰% از آن‌ها دچار ریزش می‌شوند.

  • سرعت رشد موهای تازه کاشته شده چگونه است؟

سرعت رشد موهای کاشته شده ریش در مقایسه با موهای کاشته شده روی سر محسوس‌تر است. معمولاً، بعد از دو ماه رشد قابل توجهی را می‌توان مشاهده کرد. اگر می‌خواهید ریش واقعاً بلندی داشته باشید به حدود ۴ تا ۶ ماه زمان نیاز خواهید داشت.

  • جراحی چقدر طول می‌کشد؟

بسته به مقدار پوشش مورد نیاز، جراحی بین ۲ تا ۴ ساعت طول می‌کشد.

  • چگونه موهای کاشته شده ظاهری طبیعی پیدا می‌کنند؟

برای ایجاد ظاهری کاملاً طبیعی، موها در قالب واحدهای فولیکولی طبیعی کاشته می‌شوند. آن‌ها هم‌جهت با خواب موهای صورت در پوست قرار می‌گیرند. به توزیع طبیعی موها نیز توجه می‌شود. متخصصین کلینیک صدف می‌دانند که کوچکترین جزئیات هم در بدست آمدن نتیجه‌ای با ظاهری طبیعی نقش دارند.

  • هزینه کاشت ریش چقدر است؟

هزینه کاشت ریش متغیر بوده و به سطح تراکم مورد نیاز بستگی دارد. اگر می‌خواهید هزینه درمان برای شما محاسبه شود، می‌توانید یک جلسه مشاوره رایگان با یکی از متخصصان ما در کلینیک فوق تخصصی زیبایی پریما داشته باشید.

 

کلینیک پریما

۰۲۱۲۲۸۱۵۷۴۹

برچسب ها