دستگاه لاغری

آبان, ۱۳۹۶ بدون نظر شاکویو, کرایولیپولیز, کویتیشن, لاغری موضعی, لیپوسونیکس

دستگاه لاغری

 

این روز ها که دستگاه های لاغری رقابت لاغری را با هم آغاز کرده اند برنده ی رقابت بهترین دستگاه لاغری می باشد که موضع هدف لاغری را به زیبایی سایز کم کرده باشد. کاهش سایز یکی از اصلی ترین کار های دستگاه های لاغری می باشد که فرآیند آن باعث از بین بردن چربی و فرمدهی بافت مورد نظر می باشد.

کویتیشن

 

دستگاه لاغری

 استفاده از دستگاه کویتیشن که برای کاهش چربی‌های موضعی در نواحی خاصی از بدن استفاده می‌شود، به افراد دارای اضافه‌وزن و چاقی که هیچ‌گونه بیماری زمینه‌ای ندارند، توصیه می‌شود.

لیپوسونیکس

 

دستگاه لاغری

دستگاه لاغری لیپوسونيكس اولین دستگاه لاغری جهان میباشد که میتواند بصورت کاملا غیر تهاجمی و بدون حتی کوچکترین برشی به عمق ۱۰میلیمتری از سطح پوست نفوذ کند و بافت چربی را با اصابت مستقیم امواج اولتراسوند هدف قرار دهد.قدرت امواج اولتراسوند هفت برابر قویتر از نسل های پیشین دستگاه کویتیشن میباشد.

کرایولیپولیز

دستگاه لاغری

 

در اين روش ، دستگاه، موضع مورد نظر را مكش كرده و از طرفين به آن سرما وارد ميكند . غشاي دور سلولهاي چربي كه داراي ميزان قابل توجهي آب است در اثر سرما فريز شده و سلولهاي چربي متلاشي و از بين مي رود.

شاکویوتراپی

دستگاه لاغری

 

جدیدترین تکنولوژی روز دنیا که برای درمان سلولیت عمقی و سطحی موجوداست دستگاه شاک ویو هست که با امواج مغناطیسی و ضربه همزمان سلولیت های شما را از بین می برد

 

برای انجام مشاوره رایگان و توضیحات کامل با کلینیک پریما تماس بگیرید
۰۲۱۲۲۸۱۵۷۴۹
سایت کلینیک
برچسب ها
 php shell indir